Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Tovar v akcii

naša cena 210,00 €
nedostupné
naša cena 269,00 €
sklad áno

Najpredávanejší

naša cena 159,90 €
nedostupné
naša cena 37,50 €
nedostupné
naša cena 114,50 €
sklad áno

O nás
Internetový obchod www.jkbrok.sk

 

V mene www.jkbrok.sk Vás vítame na našich stránkach, ktoré Vám poskytnú ucelený pohľad na sortiment nami ponúkaného tovaru. Našou filozofiou a primárnou úlohou je čo najvyššia spokojnosť zákazníka. Prajeme Vám príjemné nakupovanie. Pokiaľ by ste si nevedeli s čímkoľvek poradiť, akékoľvek otázky nám zasielajte na info@jkbrok.sk

 

Tím JKbrok
Sme mladá dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť zameraná na internetový predaj zbraní, streliva a doplnkov, zložená z nadšencov do zbraní a športovej streľby.

Misia JKbrok
Trvale zabezpečovať koncovým zákazníkom kvalitné produkty ktoré požadujú, za veľmi konkurencieschopné ceny. Náš cieľový zákazník je obyvateľ Európskej Únie, radi však obslúžime aj medzinárodných zákazníkov.

Vízia JKbrok
Našou víziou je udržiavať stabilný a neustále sa rozrastajúci okruh spokojných a lojálnych zákazníkov, založený na zákazníckej spokojnosti, profesionalite, férových vzťahoch a dôvere. Umožniť našim zákazníkom nie sa iba športovo vyžiť pri relaxačnej streľbe z u nás zakúpených zbraní, ale tiež umožniť sa efektívne brániť útoku plynovou zbraňou.

Ciele JKbrok
Profilovať a flexibilne prispôsobovať ponuku vyhovujúcu Vaším potrebám.
Priniesť Vám pridanú hodnotu v podobe profesionálneho poradenstva a kvalitného zákazníckeho servisu.
Umožniť Vám nie sa iba športovo vyžiť pri relaxačnej streľbe z u nás zakúpených zbraní, ale tiež umožniť sa efektívne brániť útoku plynovou zbraňou.
Stať sa Vaším dlhodobým preferovaným dodávateľom!